mgr Magdalena Kabała

mgr. Magdalena Kabała

W 2008 roku ukończyłam studia na kierunku komunikacja społeczna na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, uzyskując tytuł magistra. Ostatnie dwa lata podczas studiów zajmowałam się komunikacją zwierząt – zarówno międzygatunkową, jak i w obrębie jednego gatunku. Następnie ukończyłam kurs w Europejskim Studium Psychologii Zwierząt i Wiedzy Praktycznej, zdobywając kwalifikacje zawodowe jako zoofizjoterapeuta. Po ukończeniu kursu odbywałam praktyki zawodowe w Klinice Weterynaryjnej dr Grzegorza Wąsiatycza w Poznaniu.
W naszej Klinice pracuję od 2010 roku. Stale poszerzam swoją wiedzę, będąc uczestniczką szkoleń i konferencji. Do moich pacjentów zawsze podchodzę indywidualnie, starając się również pomóc właścicielom w opiece domowej i dając liczne wskazówki.
Moja praca jest moją pasją. Jestem niepoprawną kocią fanką, bezgranicznie w nich zakochaną. W domu towarzyszy mi kocie rodzeństwo, Urwis i Niunia (dobór imion nieprzypadkowy.

Before you start, you have to realize https://justbuyessay.com/ that a good speech depends on what you say, as well as how you say it