lek. wet. Tomasz Garstecki

lek. wet. Tomasz Garstecki, współwłaściciel kliniki

Jestem absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie (dawniej Akademia Rolniczo-Techniczna). W ciągu 24 lat pracy zawodowej zdobyłem doświadczenie w leczeniu chorób wewnętrznych i chirurgii  małych zwierząt ze szczególnym uwzględnieniem  chorób oczu. W 2002 r. uzyskałem tytuł specjalisty z zakresu chorób psów i kotów na Uniwersytecie Przyrodniczym w  Lublinie.

Ze względu na dynamikę rozwoju usług weterynaryjnych regularnie uczestniczę w  kongresach, szkoleniach  oraz warsztatach organizowanych przez wiodące organizacje oraz placówki  medyczne w Polsce.

Od 10 lat systematycznie poszerzam wiedzę i umiejętności w zakresie okulistyki weterynaryjnej, oferując diagnostykę, konsultacje i leczenie chorób i urazów oka.

Jestem członkiem East European Society of Veterinary Ophthalmology (EESVO), Wschodnioeuropejskiego Towarzystwa Okulistyki Weterynaryjnej

Prywatnie jestem zwolennikiem wszelkiej aktywności fizycznej. Z całą rodziną czynnie uprawiam sport. Lubię podróżować i robić zdjęcia.

You have new reading to do this by demonstrating the extent of the problem with statistics and expert opinions